Bookport

Služba Bookport od vydavatelství Grada poskytuje přístup k několika tisícům českých e-knih z oblasti odborné literatury i beletrie od desítky českých vydavatelů (Grada, Portál, Práh, Galén, Jota, Munipress, Karolinum, Čas, Vyšehrad a další). Číst můžete na počítači prostřednictvím webového prohlížeče jak online, tak off-line. Čtenáři používající tablet či mobilní telefon si mohou stáhnout aplikaci pro Android a iOS. Bookport nabízí i další zajímavé funkce pro čtenáře, jako je automatická synchronizace čtení na vašich zařízení, vytvoření vlastní kolekce knih, vyznačení textu, vkládání a sdílení poznámek. Další informace:

  • Knihy jsou dostupné 24/7.
  • Široká nabídka oborů: pedagogika, psychologie, společenské vědy, přírodní vědy, technika, umění, sport, právo, ekonomie, finance, podnikání, účetnictví, daně, osobní rozvoj a další.
  • Pro přihlášení si nepotřebujete nastavovat vzdálený přístup, ale stačí vám UČO a Sekundární heslo (přihlašujete se na stránce Bookport "Přihlásit se" - "Přihlásit se prostřednictvím eduid.cz", podrobněji viz návod níže).
BOOKPORT v rámci předplatného zpřístupňuje uživatelům díla chráněná autorským právem. Prosím, při používání dodržujte Autorský zákon.
 
Služba je dostupná pouze pro uživatele FSS a ESF.
 
Další informace:
Soubory ke stažení vztahující se ke zdroji:

Dodatečné informace o zdroji
Dodatečné info ke zdroji: