15.2.2019
Nová verze Portálu EIZ

Dne 15. 2. 2019 byl aktualizován Portál EIZ. Nová verze obsahuje tato vylepšení:

• nový univerzitní design
  • přizpůsobeni pro mobilní zařízení (telefony, tablety)
  • uživatel nemusí v seznamech zdrojů řešit vzdálený přístup
    • portál automaticky vybere vhodný odkaz podle toho, jestli jde uživatel z univerzitní sítě nebo mimo ni
  • aktualizace textů a návodů
17.1.2019
ProQuest mimo provoz

Z důvodu údržby interních systémů budou v neděli 20. 1. 2019 v časovém rozmezí 4-12 hodin mimo provoz veškeré služby ProQuest, Alexander Street, Intota Assesment a RefWorks. Za způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.

26.9.2018
EZproxy v prohlížeči Edge

21.8.2018
Indikace plného textu u Wiley

Veškeré databáze producenta Wiley chybně indikují dostupnost plného textu pro uživatele MU. U řady knih a časopisů se ukazuje, že plný text je dostupný, i když jej ve skutečnosti nemáme předplacen a uživatel se k němu tudíž nedostane. Wiley o této chybě ví a měla by být napravena při další aktualizaci. Uživatele prosíme o trpělivost, pro přímé ověření dostupnosti můžete přímo na stránkách Wiley použít odkazu "Find fulltext at Masaryk University", který vede na službu Full Text Finder na MU a která (ne)dostupnost plného textu určí přesně (případně jej dohledá v jiných databázích).

25.5.2018
Annual Reviews