Global Financials

Global Financials je platforma, která poskytuje svým uživatelům hlubší přehled o finanční výkonnosti společností po celém světě a umožňuje jim tak činit informovanější rozhodnutí v daných oblastech.

Databáze poskytuje standardizovaný pohled na srozumitelná finanční data napříč celou řadou mezinárodních trhů bez nutnosti rozumět složitým místním formátům souborů. Zprostředkovává finanční údaje o více než 34 milionech veřejných a soukromých společností. Údaje o účetních závěrkách jsou u veřejných subjektů k dispozici pro 120 trhů, u soukromých subjektů pro 53 trhů (včetně České republiky).

Uživatelé mohou při analýze finančních dat narážet na množství problémů, Global Financials proto poskytuje globální úložiště dat v jedné databázi, ve které jsou samozřejmostí denní aktualizace. Jedná se o standardizovanou a multiměnovou platformu s aktuálními směnnými kurzy, která umožňuje analyzovat a segmentovat data podle vlastní potřeby s možností exportu dat do dalších formátů.

Na platformě naleznete také historická standardizovaná data účetních závěrek s možností zobrazení za předchozích 5 nebo 20 let tak, aby byla co nejlépe využitelná pro různé případy. Uživatelům je díky způsobu zpracování a uchovávání dat umožněno udržet si standardizovaný pohled, i když se lokální podmínky pro archivaci mohou měnit.

Přístupové údaje naleznete v ISu (po autentizovaném přihlášení). Databázi mohou souběžně využívat maximálně 3 uživatelé. Po skončení práce zavřete okno prohlížeče, abyste se tak odhlásili a umožnili práci ostatním.


Dodatečné informace o zdroji
  • Charakteristika: platforma poskytující svým uživatelům hlubší přehled o finanční výkonnosti společností po celém světě
  • Dostupnost do: 31.12.2025
  • Obory: Ekonomie
  • Typ zdroje: faktografický
Dodatečné info ke zdroji:
  • Kategorie: licencovaný zdroj
  • Jazyk: anglický
  • Kontaktní osoba: Mgr. Pavla Rimešová
  • Naposledy změněn: 14.8.2023 08:54:07
CzechELib logo
Přístup k tomuto informačnímu zdroji je podpořen z prostředků projektu OP VVV CzechELib.